Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.

Manikúra DOVO Solingen 2038 016

Luxusné manikúra DOVO Solingen 2038 016 R SAT. z byvolej a jačie kože. Sada obsahuje 4 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 382.00 s DPH
€ 318.33 bez DPH
Luxusné manikúra DOVO Solingen 2038 016 R SAT. z byvolej a jačie kože. Sada obsahuje 4 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 382.00
€ 318.33 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 2038 016

Manikúra DOVO Solingen 2038 016 R SAT.

  • exkluzívny manikúra s nerezovými nástrojmi najvyššej kvality
  • puzdro: z dvoch kožou - vonkajšia čierna: byvolia koža / vnútorná béžová: z himalájskeho jaka, patentné gombík na zapínanie s logom DOVO Solingen
  • nástroje: 1 x nožnice na nechty - nerezové, kované s mikroozubením na jednej strane ostrie, zahnuté, matný povrch (R SAT.), 1 x nožnice na kožičku - nerezové, kované s úzkou a veľmi pevnou špičkou, matný povrch (R SAT. ), 1 x nerezová rozšírená pinzeta so šikmým
  • zakončením, precízne zabrúsená, 1 x oceľový nerezový pilník - vysekávané
  • výrobca: DOVO Solingen - originálny výrobok zo Solingene - Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 2038 016
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?