Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 27.6.

Manikúra DOVO Solingen 801 018 R SAT. V

€ 273.48
€ 227.90 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 801 018
Výrobca DOVO Solingen
Veľmi kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 801 018 v čiernom puzdre z teľacej kože. Sada obsahuje 5 nástrojov v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Manikúrne súprava DOVO Solingen 801 018

  • špičková, veľmi elegantný manikúra v čiernom puzdre s kovovým rámčekom
  • puzdro - teľacia koža
  • čierna farba
  • nástroje - matný nerez
  • obsah: nožnice na nechty, nožnice na kožičku, obojstranný kozmetický nástroj, pilník kovový - vysekávané, pinzeta
  • výroba DOVO - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?