Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.
Novinka

Wahl Vanish Shaver

Nový prírastok do profesionálnej 5 Star edície od amerického výrobcu WAHL - to je Wahl Vanish Shaver. Jedná sa o akumulátorový vyhoľovací a holiaci strojček s výškou strihu iba 0,1 mm a šírkou strihu 43 mm. Nová Li-Ion batéria vydrží až 100 min. prevádzky. Ideálne do barber shopu.

Čítať viac ..
€ 160.00 s DPH
€ 133.33 bez DPH

Nový prírastok do profesionálnej 5 Star edície od amerického výrobcu WAHL - to je Wahl Vanish Shaver. Jedná sa o akumulátorový vyhoľovací a holiaci strojček s výškou strihu iba 0,1 mm a šírkou strihu 43 mm. Nová Li-Ion batéria vydrží až 100 min. prevádzky. Ideálne do barber shopu.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 160.00
€ 133.33 bez DPH

Wahl Vanish Shaver

Wahl Vanish Shaver

Úspech znamená pre barbera predovšetkým výsledný dojem – tie precízne detaily vašej práce, vďaka ktorým sa klienti vracajú do vášho kresla. To je tiež dôvod, prečo sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť 5 hviezdičkový profesionálny holiaci strojček - Wahl Vanish Shaver.

Vďaka nášmu unikátnemu strihaciemu systému a mikrotenkej zlatej fólii zaistí shaver dokonalé oholenie bez podráždenia pokožky. Dobrou správou pre každého barbera je potom holiaca hlava, ktoré obsahuje jednotlivé vysúvacie planžety, ktoré je možné ľahko vymeniť alebo prehodiť bez toho, aby sa musela meniť celá holiaca hlava - jednoducho tak ušetríte. Vďaka prémiovej li-ionovej batérii, ktorá vydrží cez 100 minút na jedno nabitie, šikovnému LED displeju a funkcii travel-lock si môžete byť istí, že váš nový obľúbený holiaci strojček je vždy pripravený.

Wahl Vanish Shaver je ergonomicky navrhnutý s úchopmi pre prsty pre pohodlie a istotu pri každom použití. Hľadáte dôvod, prečo upgradovať svoj doterajší shaver?

Aj napriek tomu, že vlasy nechá zmiznúť, poskytne taký look, ktorý chce každý vidieť.

Kľúčové vlastnosti:

  • inovatívny systém jednotlivých planžiet, ktoré idú nezávisle od hlavice meniť či prehodiť
  • hlavica sa prispôsobí každému krku či tvárovej línii
  • hypo-alergénna mikro tenká zlatá fólia - proti podráždeniu a pupienkom
  • nová prémiová li-ionová batéria - vydrží cez 100 min akumulátorovej prevádzky
  • LED displej, vďaka ktorému vždy vidíte presný stav batérie
  • travel-lock systém - pri akomkoľvek prevoze vás už neprekvapí náhodné zapnutie strojčeka
  • ergonomické prevedenie pre každodenné používanie - zadná strana je tvorená úchopmi, pre ešte lepšiu kontrolu vášho strihu

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom na výkon zamestnania. Pokiaľ chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu – predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok."

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.

Kód: 08173-700
Výrobca WAHL
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Fúzy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO
Na detaily ÁNO
Na cestovanie ÁNO
Typ holení
Elektrickým strojčekom ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?