Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 3.4.

Kliešte DOVO Solingen 1500 451 - na nechty

Kvalitné pedikérske kliešte na nechty DOVO Solingen 1500 451 v niklovaný prevedení. Veľkosť 4,5 ". Vinuté pracovná pružina. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 59.00 s DPH
€ 49.17 bez DPH
Kvalitné pedikérske kliešte na nechty DOVO Solingen 1500 451 v niklovaný prevedení. Veľkosť 4,5 ". Vinuté pracovná pružina. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 59.00
€ 49.17 bez DPH

Kliešte DOVO Solingen 1500 451 - na nechty

Pedikérské kliešte na nechty DOVO Solingen 1500 451

mimoriadna kvalita ocele a precízne spracovanie

povrchová úprava - niklované

silná vinutá pracovné pružina, zámok s pružinou na uzavretie klieští

veľkosť 4,5 "

výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 1500 451
Výrobca DOVO Solingen
Povrchová úprava
Lesklé - niklované ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?