Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Manikúra DOVO Solingen 800 016

Veľmi kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 800 016 R SAT. z hovädzej kože v čiernej farbe. Sada obsahuje 4 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 205.00 s DPH
€ 170.83 bez DPH
Veľmi kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 800 016 R SAT. z hovädzej kože v čiernej farbe. Sada obsahuje 4 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 205.00
€ 170.83 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 800 016

Manikúrne súprava DOVO Solingen 800 016 R SAT.

  • Excelent prevedenie - pevné puzdro z hovädzej kože
  • čierna farba
  • nástroje nerezové - prevedenie matný nerez (R SAT.)
  • obsah - nožnice kombinované (na kožičku a na nechty), kliešte na nechty s pružinou, pilník zafírový, pinzeta
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 800 016
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?