Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kefa KELLER TL 182 30 32

Vysoko kvalitný telový masážna kefa do kúpeľne KELLER 182 30 32 Thermo Line z TMT dreva a svetlými prírodnými štetinami a dlhou rukoväťou. Čítať viac ..
€ 38.00 s DPH
€ 31.67 bez DPH
Vysoko kvalitný telový masážna kefa do kúpeľne KELLER 182 30 32 Thermo Line z TMT dreva a svetlými prírodnými štetinami a dlhou rukoväťou. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 38.00
€ 31.67 bez DPH

Kefa KELLER TL 182 30 32

Vysoko kvalitný telový masážna kefa do kúpeľne KELLER 182 30 32 Thermo Line

Chcete pozdvihnúť vybavenia kúpeľne na úplne novú úroveň? Radi sa vraciate k rokmi prevereným materiálom a spracovaním? Práve toto spĺňa exluzívne masážna kefa 182 30 32 od nemeckej značky KELLER Bürsten - firma, ktorá sa zaoberá výrobou kief takmer 150 rokov a spája tak historické skúsenosti aj požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí.

Tento vysoko kvalitný kefa je vyrobený špeciálnou technológiou Thermo Line - ide o teplom modifikované drevo (TMT = Thermally modified timber), tj, drevo u ktorého vplyvom vysokej teploty dôjde k zmene jeho vlastností. Tento proces mení prirodzené vlastnosti tak, že sa niekedy takto upravené drevo označuje ako "domáci tropické drevo". V kontrolovanej atmosfére špeciálnej komory je drevo vystavené teplote okolo 250 ° C a určitej vlhkosti. Pôsobením tepla a vlhkosti dochádza ku karamelizáciu kryštálov cukru, obsiahnutých vo vnútri dreva. Mení sa tak bunková štruktúra dreva. Vďaka tomu získava drevo nové vlastnosti, ako je znížená schopnosť prijímať vodu - je oveľa viac vodeodolné, má dlhšiu životnosť, získava tiež odolnosť proti plesniam, hubám a proti hmyzu. Zároveň drevo dostáva unikátny tmavý odtieň so zachovanou kresbou dreva a to ako na povrchu, tak i vo vnútri dreva. Tento proces je čisto tepelného rázu bez pridaných chemických látok!

Kefa má oválny tvar a je osadený prírodnými svetlými štetinami v deviatich radoch. Rukoväť s dĺžkou 42 cm príjemne padne do ruky a je tiež vybavená okom na zavesenie v kúpeľni.

Kľúčové vlastnosti:

  • krásne spracovanie
  • plochý oválna kefa do kúpeľne radu Thermo Line
  • s rukoväťou a okom na zavesenie
  • svetlé, prírodné štetiny v deviatich radoch
  • dĺžka 420 mm
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

Kód: 182 30 32
Výrobca Keller Bürsten
Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Do kúpeľne ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Produktová řada
Thermo-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?