Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 22.7.

Nožnice krajčírske DOVO Solingen 61 909 - 9"

Vysoko kvalitné krajčírske nožnice DOVO Solingen 69 909 v niklovanie prevedení zo solingenskej ocele, kované. Veľkosť 9 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 165.00 s DPH
€ 137.50 bez DPH

Vysoko kvalitné krajčírske nožnice DOVO Solingen 69 909 v niklovanie prevedení zo solingenskej ocele, kované. Veľkosť 9 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 165.00
€ 137.50 bez DPH

Nožnice krajčírske DOVO Solingen 61 909 - 9"

Krajčírske nožnice DOVO Solingen 61 909

Ak hľadáte naozaj kvalitnú krajčírske nožnice, vyskúšajte nožnice 69 909 od preslávenej nemeckej firmy DOVO Solingen.

Nožnice sú z jedinečnej kovanej solingenskej ocele. Vonkajší povrch ostria má lesklé niklované prevedení. Držadla sú lakovaná vo farbe metalízy. Veľkosť je 9 palcov.

Kľúčové vlastnosti:

  • profesionálny krajčírske nožnice z nezameniteľné solingenskej ocele
  • celokovové, kované
  • držadlá lakovaná
  • vonkajší povrch ostria nožníc má lesklé prevedenie - niklované
  • veľkosť: 9 "
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 61 909
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?