Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 16.4.

Efilačné nožnice DOVO Solingen pre ľavákov - 5,25"

Profesionálne kadernícke nožnice efilačné DOVO Solingen pre ľavákov. Veľkosť 5,25 "Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 174.00 s DPH
€ 145.00 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice efilačné DOVO Solingen pre ľavákov. Veľkosť 5,25 "Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 174.00
€ 145.00 bez DPH

Efilačné nožnice DOVO Solingen pre ľavákov - 5,25"

Tieto profesionálne kadernícke nožnice sú určené pre ľavákov a majú efilačné ostrie s jednostrannými 40 zubami, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a presné strihanie vlasov. Nožnice sú kované a vyrobené z nerezového kovu, čo zabezpečuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Nožnice sú excelentne vyvážené a majú rozmer 5,25".

Možnosť nastavenia ľahkosti chodu nožníc a snímateľná opierka prsta umožňujú ich prispôsobenie pre maximálny komfort pri strihaní vlasov. Tieto nožnice sú vyrobené v Nemecku s vysokými štandardmi kvality a sú ideálne pre kaderníkov, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé efilačné nožnice pre ľavákov.

Profesionálne kadernícke nožnice efilačné - kované, nerezové

  • pre ľavákov
  • jednostranné, 40 zubov, vysoko kvalitné, excelentne vyvážené
  • možnosť nastavenia ľahkosti chodu nožníc
  • snímateľná opierka prsta
  • rozmer nožníc: 5,25 "
  • vyrobené v Nemecku 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 509 40546
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?