Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kadernícke nožnice DOVO 243 608 Centre Touch - 6"

Vysoko kvalitné profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen s hladkým ostrím, konkávnym výbrusom. Technológia Micro-Motion. Veľkosť 6 ". Ergonomický tvar. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 249.00 s DPH
€ 207.50 bez DPH

Vysoko kvalitné profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen s hladkým ostrím, konkávnym výbrusom. Technológia Micro-Motion. Veľkosť 6 ". Ergonomický tvar. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 249.00
€ 207.50 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 243 608 Centre Touch - 6"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Centre Touch sú vyrobené z kovaného, nerezového kovu a obsahujú originálnu, jedinečnú solingenskú oceľ, ktorá zaručuje vynikajúcu kvalitu a dlhú životnosť nožníc. Nožnice majú hladké ostrie s konkávnym výbrusom a honovaním, čo zaručuje veľmi ostré ostrie s najjemnejším výbrusom, čím zabezpečujú presné a hladké strihanie. Špeciálna technológia Micro-Motion znižuje trenie nožníc a umožňuje veľmi ľahký a tichý chod nožníc.

Nožnice majú štíhly, ľahký a elegantný dizajn a sú excelentne vyvážené vďaka originálnej a nezameniteľnej solingenskej ocele a tradičnému zparcovaniu, spolu s novou špičkovou technológiou. Možnosť nastavenia chodu nožníc a snímateľná opierka prsta umožňujú prispôsobiť nožnice pre väčší komfort a znižujú únavu pri celodennom strihaní. Super ergonomický tvar s čiastočným roztvorením držadiel pri zatvorenom ostrie tiež znižuje únavu a menšie namáhanie kĺbu palca ruky.

Nožnice majú najväčší rozmer 6" a sú uložené v plechovom boxe s molitanovou výplňou, nastavovacím skrutkovačom a olejničkou so špeciálnym minerálnym olejom. Nožnice sú vyrábané v Nemecku firmou DOVO Solingen, ktorá je považovaná za originálny Solingen Nemecko.

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Centre Touch 243 608 R SAT.

  • špičkové, celokovové, kované, nerezové nožnice - originálna, jedinečná solingenskej oceľ
  • hladké ostrie, konkávny výbrus, honovanie (najjemnejšie výbrus) = veľmi ostré - super kvalita
  • špeciálna technológia Micro-Motion znižuje trenie nožníc a nožnice tým získavajú veľmi ľahký a tichý chod
  • štíhle, ľahké, elegantné, excelentne vyvážené - Centre Touch - vďaka originálnej, nezameniteľné solingenskej ocele, tradičnému zparcování spoločne s novou špičkovou technológiou
  • možnosť nastavenia chodu nožníc, snímateľná opierka prsta
  • super ergonomický tvar - čiastočné roztvorenie držadiel pri zatvorenom ostrie znižuje únavu pri celodennom strihanie, menšie namáhanie kĺbu palca ruky
  • najväčší rozmer nožníc - 6 "
  • uložené v plechovom boxe s molitanovou výplňou, nastavovacím skrutkovačom a olejničkou so špeciálnym minerálnym olejom
  • povrchová úprava - 243 605 R POL. = Leštený nerez, 243 608 R SAT./ R POL. = Matný nerez na rukovätiach, leštený nerez na špičkách
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 243 608
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Center Touch **** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
S hladkým ostrím ÁNO
Velikost
6" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?