Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.

Kadernícke nožnice DOVO Solingen 409 506 - pre ľavákov

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 409 506 R SAT. - pre ľavákov. Veľkosť 5 ". Matný nerez. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 139.00 s DPH
€ 115.83 bez DPH
Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 409 506 R SAT. - pre ľavákov. Veľkosť 5 ". Matný nerez. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 139.00
€ 115.83 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO Solingen 409 506 - pre ľavákov

Kadernícke nožnice DOVO Solingen 409 506 R SAT. - pre ľavákov

  • profesionálne kadernícke nožnice pre ľavákov - LEFTY STAINLESS
  • celokovové, kované, nerezové s mikroozubením na ostrie
  • povrchová úprava - matný nerez (R SAT.)
  • celková dĺžka: 5 "
  • skrutkovacie opierka prsta
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 409 506
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Pre ľavákov ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?