Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kadernícke nožnice DOVO 240 456 Elitaire - 4,5"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Elitaire v nerezovej úprave s technológiou Micro-Motion. Veľkosť 4,5 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 145.24 s DPH
€ 121.03 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Elitaire v nerezovej úprave s technológiou Micro-Motion. Veľkosť 4,5 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 145.24
€ 121.03 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 240 456 Elitaire - 4,5"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen Elitaire 240 456 Micro-Motion

  • celokovové, kované, nerezové - jedinečná originálna solingenskej oceľ - umožňuje vyrobiť štíhle, vyvážené, ergonomické, elegantné a tým aj veľmi ľahké nožnice, ktoré veľmi dobre a dlho drží tvar ostria. Tým veľmi uľahčujú prácu, ale predovšetkým záťaž pri každodennej práci. Kvalita materiálu tiež predlžuje životnosť nožníc a umožňuje ich jednoduché a šetrné prebrúsenie pri ich otupenie
  • hladké ostrie, konkávny výbrus, honovanie (najjemnejšie výbrus) - veľmi ostré
  • špeciálna technológia Micro-Motion znižuje trenie nožníc a nožnice tým získavajú veľmi ľahký, presný a tichý chod
  • možnosť nastavenia chodu nožníc
  • snímateľná opierka prsta
  • 2 plastové, snímateľné krúžky do ok držadiel
  • celkový rozmer nožníc - 4,5 "
  • príslušenstvo: plastová krabička, olejnička so špeciálnym olejom, plochý skrutkovač na nastavenie chodu nožníc
  • vyrobené v Nemecku

 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

 

Kód: 240 456
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Elitaire *** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
S hladkým ostrím ÁNO
Velikost
4,5" ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?