Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.7.

Nožnice na nechty DOVO Solingen 579 356

Špičkové kované manikúrne nožničky na nechty DOVO Solingen 579 356 R SAT. pre ľavákov. Matné nerezové prevedenie. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 55.00 s DPH
€ 45.83 bez DPH
Špičkové kované manikúrne nožničky na nechty DOVO Solingen 579 356 R SAT. pre ľavákov. Matné nerezové prevedenie. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 55.00
€ 45.83 bez DPH

Nožnice na nechty DOVO Solingen 579 356

Nožnice na nechty pre ľavákov DOVO Solingen 579 356 R SAT.

  • nožnice na nechty pre ľavákov
  • celokovové, kované, nerezové nožnice
  • povrchová úprva - matný nerez (R SAT.)
  • zahnuté, s mikroozubením na jednej strane ostrie - presnejšie vedenie ostrie, väčšiu tuhosť ostrie, menej sa tupí
  • elegantný dizajn
  • veľkosť: 3,5 "
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

(Originál Solingen znamaná, že výrobok je vyrobený skutočne v Solingene v Nemecku a na výrobok je použitá jedinečná, vysoko kvalitné solingenskej oceľ a ýrobek je veľmi starostlivo a presne opracovaný)

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 232223
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?