Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Holiaci súprava s manikúrou DOVO Solingen 4004 056

Krásna súprava, ktorá obsahuje všetko na holenie i manikúru. Vyriešte oboje naraz. Náš tip! Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 360.00 s DPH
€ 300.00 bez DPH
Krásna súprava, ktorá obsahuje všetko na holenie i manikúru. Vyriešte oboje naraz. Náš tip! Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 360.00
€ 300.00 bez DPH

Holiaci súprava s manikúrou DOVO Solingen 4004 056

Holiaci súprava s manikúrou DOVO Solingen 4004 056 R SAT.

  • špičková kvalita nástrojov a celkového zopracování
  • veľké hnedé kožené puzdro (hovädzie kože) so zipsom - odolné proti poškriabaniu a odolné proti vlhkosti
  • obsah veľkého púzdra: holiaci strojček MERKUR 38 001, žiletky MERKUR Solingen (10 ks), mechanický kovový zastrihávač chĺpkov DOVO Klipette, vyberateľná manikúra
  • manikúra: nerezové klieštiky na nechty DOVO Solingen 504 006, pinzeta nerezová, pilník na nechty kovový, nerezový 3x vysekávané, obojstranný nerezový nástroj na manikúru
  • výroba: DOVO Solingen a MERKUR Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 4004 056
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Veľké ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?