Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.7.

Detský drevený hrebeň KELLER 625 22 00

Kvalitné hrebeň Keller z bukového dreva. Veľmi jemné spracovanie. Dĺžka 130 mm. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 8.50 s DPH
€ 7.08 bez DPH

Kvalitné hrebeň Keller z bukového dreva. Veľmi jemné spracovanie. Dĺžka 130 mm. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 8.50
€ 7.08 bez DPH

Detský drevený hrebeň KELLER 625 22 00

Detský hrebeň vyrobený z výberového bukového dreva. Jeho jemné a precízne opracovanie zahŕňa zaoblenie všetkých hrán a hrotov, čo zaručuje maximálnu šetrnosť voči vlasom.Tent o hrebeň je navrhnutý špeciálne pre deti, aby bol vhodný a pohodlný pre ich jemné vlasy. Drevený materiál je veľmi šetrný k vlasom, nevytvára statickú elektrinu a nepoškodzuje ich štruktúru. Hrebeň je ideálny pre jemné rozpúšťanie vlasov a zabezpečuje pohodlné a hladké česanie. 

S dĺžkou 130 mm je hrebeň dostatočne kompaktný a pohodlný na použitie detí. Jeho veľkosť je prispôsobená ich menším rukám a umožňuje im ľahko ovládať hrebeň počas česania. Hrebeň KELLER 625 22 00 je vyrobený v Nemecku so zameraním na kvalitu, spoľahlivosť a precíznosť. Je to skvelý nástroj pre starostlivosť o vlasy detí a je vhodný nielen pre domáce použitie, ale aj pre profesionálnych kaderníkov.

Kvalitný drevený hrebeň KELLER 625 22 00

  • detský drevený hrebeň
  • výberové bukové drevo
  • jemné, precízne opracovanie - zaoblenia všetkých hrán a hrotov
  • veľmi šetrný k vlasom
  • dĺžka: 130 mm
  • vyrobené v Nemecku 

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

Kód: 625 22 00
Výrobca Keller Bürsten
Materiál
Drevené ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?