Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kefa na psov MAXI-PIN 128 08 35

Kvalitné kefa na srsť KELLER MAXI-PIN "Advanced" 128 08 35 z bukového dreva s kovovými štipce na gumovom pneumatickom vankúši.

Čítať viac ..
€ 17.00 s DPH
€ 14.17 bez DPH

Kvalitné kefa na srsť KELLER MAXI-PIN "Advanced" 128 08 35 z bukového dreva s kovovými štipce na gumovom pneumatickom vankúši.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 17.00
€ 14.17 bez DPH

Kefa na psov MAXI-PIN 128 08 35

Oválna kefa, ktorá je určená pre starostlivosť o srsť zvierat. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje jej pevnosť a odolnosť. Kefa je vybavená gumovým pneumatickým vankúšom, ktorý poskytuje pružnosť a flexibilitu pri vyčesávaní. Tento vankúš minimalizuje ťahanie a nepríjemné ťaženie srsťou a zároveň stimuluje pokožku a zlepšuje cirkuláciu krvi. Na kefe sa nachádzajú kovové štipce dĺžky 35 mm so zaoblenými hrotmi. Tieto štipce sú navrhnuté tak, aby jemne a účinne vyčesávali srsť, odstraňovali odpadávajúce chĺpky a rozpúšťali rovnomerne srsťový olej.

Kefa je lakovaná s palisandrovým povrchom, čo jej dodáva atraktívny vzhľad. Kefa KELLER MAXI-PIN "Advanced" je vyrobená v Nemecku s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť. Je to ideálna kefa pre profesionálnych kozmetikových salónov, groomerov a majiteľov zvierat, ktorí očakávajú vysoký výkon, pohodlie a šetrnú starostlivosť o srsťový kožuch zvierat.

Kvalitná kefa na srsť KELLER MAXI-PIN "Advanced" 128 08 35

  • veľký široký oválny kefa 185 x 48 mm
  • drevený - bukové drevo
  • gumový pneumatický vankúš
  • kovové štipce dĺžky 35 mm so zaoblenými hrotmi
  • povrchová úprava: lakovaný - palisander
  • vyrobené v Nemecku 

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

 

Kód: 128 08 35
Výrobca Keller Bürsten
Materiál
Drevené ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?