Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.

Nožnice krajčírske DOVO Solingen 281 607

Profesionálne vysoko kvalitné nožnice na mieru DOVO Solingen 281 607 vyrobené z pôvodnej ocele Solingen v poniklovanej leštenej povrchovej úprave v kobaltovej modrej.

Čítať viac ..
€ 67.00 s DPH
€ 55.83 bez DPH

Profesionálne vysoko kvalitné nožnice na mieru DOVO Solingen 281 607 vyrobené z pôvodnej ocele Solingen v poniklovanej leštenej povrchovej úprave v kobaltovej modrej.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 67.00
€ 55.83 bez DPH

Nožnice krajčírske DOVO Solingen 281 607

Tieto krajčírske nožnice DOVO Solingen sú vyrobené z kovaného celokovu a poniklované pre dokonalý lesk. Ich lakované rukoväte sú v kobaltovej modrej farbe, ktorá je veľmi elegantná. Celková veľkosť týchto nožníc je 6 palcov, čo z nich robí perfektnú veľkosť na presné strihanie rôznych materiálov.

Výrobca týchto nožníc je DOVO Solingen, ktorý je považovaný za jedného z najlepších výrobcov nožníc na svete. Tieto nožnice sú originálnym výrobkom z Nemecka, konkrétne z mesta Solingen, ktoré je známe svojou dlhoročnou tradíciou výroby kvalitných nožníc.

Ich celokovová konštrukcia a kovaný materiál zaručujú trvácne a odolné použitie, čo je ideálne pre profesionálnych krajčírov a kutilov. Tieto nožnice sú tiež lahko sa udržiavajú a ich kvalita zaručuje, že budete mať nožnice, ktoré budete môcť používať na mnoho rokov.

Krajčírske nožnice DOVO Solingen 281 607

  • celokovové kované nožnice - poniklované (leštené)
  • lakované rukoväte - kobaltová modrá
  • celková veľkosť: 6 "
  • výrobca DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Nemecká spoločnosť DOVO Solingen oslávila v roku 2006 sté výročie spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkur Solingen .

Medzi jej výrobky patria profesionálne kadernícke nožnice, nožnice na manikúru, holiace potreby, súpravy na manikúru.

Spoločnosť DOVO začala s výrobou holiacich strojčekov s trinástimi zamestnancami. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen mu dal väčšiu pýchu a pocit bezpečia pre ochrannú známku, ako aj ešte väčší pocit miestnej identity.

Spoločnosť si ako znak vybrala rytiera s mečom a kladivom, ktorý rázne prenikol na trhy v západnej Európe a Severnej Amerike.

Vďaka hromadnému zavedeniu holiaceho strojčeka hľadá vedenie spoločnosti DOVO druhý zdroj príjmu, takže začína vyrábať nožnice na vlasy. V tom čase technici spoločnosti osobne chodili okolo kaderníckych salónov v Solingene a od kaderníkov zistili, ktoré nožnice sú pre nich najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala byť obrovským úspechom a spoločnosť DOVO opäť vstupovala na trhy v severnej (neskôr južnej) Amerike a západnej Európe, tentoraz s nožnicami.

Vďaka úspechu nožníc spoločnosť zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen, ktorá vyrába potreby na holenie, ktoré sú celosvetovým úspechom a ktoré otvárajú nové trhy pre spoločnosť v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky spoločností DOVO a Merkur Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, známe pre európsku oceľ najvyššej kvality.

Kód: 281 507
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Krajčírske ÁNO
Pre domácnosť ÁNO
Velikost
5" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?