Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Kefa na vlasy KELLER - EXCLUSIVE 128 06 80

Kvalitný plochý kefa na vlasy KELLER Exclusive 128 06 80 z bukového dreva s čiernym lakom s pravými štetinami z diviaka kombinovanými nylonovými kolíčky.

Čítať viac ..
€ 20.00 s DPH
€ 16.67 bez DPH

Kvalitný plochý kefa na vlasy KELLER Exclusive 128 06 80 z bukového dreva s čiernym lakom s pravými štetinami z diviaka kombinovanými nylonovými kolíčky.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 20.00
€ 16.67 bez DPH

Kefa na vlasy KELLER - EXCLUSIVE 128 06 80

Plochá kefa vyrobená z kvalitného bukového dreva rady EXCLUSIVE - LINE. Je to luxusná kefa s čiernym lakovaním, ktoré dodáva elegantný a štýlový vzhľad. Kefa je vybavená pravými prírodnými veľmi jemnými diviačími štetinami, ktoré sú umiestnené na pneumatickom vankúšiku. Tento vankúšik je kombinovaný so štipcami z jemného nylonu, ktoré majú zaguľatené končeky. Táto kombinácia umožňuje účinné a veľmi šetrné prečesávanie vlasov. Štetiny kefy sa dokážu prečesať až k pokožke, čím poskytujú aj jemnú masáž a stimuláciu vlasových korienkov.

Rozmery kefy sú 180 x 46 mm, čo je malá veľkosť ideálna pre cestovanie alebo pre krátke vlasy. Kefa KELLER Exclusive je vyrobená v Nemecku z kvalitných materiálov, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Ak hľadáte luxusnú kefu na vlasy, ktorá kombinuje jemné štetiny s pohodlným prečesávaním a masážou, kefa KELLER je pre vás tou správnou voľbou.

Kvalitné kefa na vlasy KELLER Exclusive 128 06 80 (malý)

  • plochý kefa z bukového dreva
  • čierno lakovaný, rady EXCLUSIVE - LINE
  • pravej prírodnej veľmi jemné diviačie štetiny na pneumatickom vankúšiku kombinované sjemnýminylonovými štipce so zaguľatenými končeky pre účinné, ale veľmi šetrnéprečesávanie
  • veľmi dobreprečesáva až k pokožke a tým aj masíruje a súčasne stimuluje vlasové korienky
  • rozmery: 180 x 46 mm
  • vyrobené v Nemecku 

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

 

 

Kód: 128 06 80
Výrobca Keller Bürsten
Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
S prírodnými štetinami ÁNO
Produktová řada
Exclusive-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?