Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Kadernícke nožnice DOVO 5449 40555 Inversion - 5,5" - efilačné

Profesionálne kadernícke nožnice efilačné DOVO Solingen 5449 40555 Inversion - pre ľavákov. Leštený nerez. Veľkosť 5,5 ". Technológia Micro-Motion. Offset. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 299.00 s DPH
€ 249.17 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice efilačné DOVO Solingen 5449 40555 Inversion - pre ľavákov. Leštený nerez. Veľkosť 5,5 ". Technológia Micro-Motion. Offset. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 299.00
€ 249.17 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 5449 40555 Inversion - 5,5" - efilačné

Profesionálne kadernícke nožnice efilačné DOVO Solingen 5449 40555 Inversion sú kované z nerezovej ocele a sú jednostranné s 40 zubami. Tieto nožnice sú excelentne vyvážené a majú technológiu Micro-Motion pre veľmi ľahký a tichý chod. Môžete si nastaviť aj chod nožníc a máte k dispozícii snímateľné opierky prstov s plastovými výplňami.

Ergonomický tvar držadiel (offset) zabezpečí, aby vám nástroj príjemne ležal v ruke. Nožnice majú rozmery 5,5" a sú uložené v plechovom boxe s molitanovou výplňou. K nožniciam sú pribalené seřizovací šroubovák a olejnička so špeciálnym minerálnym olejom. Povrchová úprava nožníc je leštená nerez.

Kadernícke nožnice DOVO Solingen 5449 40555 Inversion pre ľavákov - efilačné

  • Profesionálne kadernícke nožnice efilačné - kované, nerezové
  • jednostranné - 40 zubov, špičková kvalita, excelentne vyvážené
  • technológia Micro - Motion = veľmi ľahký a tichý chod nožníc
  • možnosť nastavenia chodu nožníc
  • snímateľná opierka prsta, plastové snímateľné výplne ok
  • ergonomický tvar držadiel (offset)
  • rozmer nožníc: 5,5 "
  • uložené v plechovom boxe s molitanovou výplňou, nastavovacím skrutkovačom a olejničkou so špeciálnym minerálnym olejom
  • povrchová úprava: leštený nerez
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 5449 40555
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Inversion - Left **** ÁNO
Typ nůžek
Efilačné ÁNO
Pre ľavákov ÁNO
Velikost
5,5" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?