Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

Kefka na ruky KELLER 581 69 30

Kvalitný plastový kefka na ruky a nechty KELLER 581 69 30 s prírodnými vláknami.

Čítať viac ..
€ 4.50 s DPH
€ 3.75 bez DPH

Kvalitný plastový kefka na ruky a nechty KELLER 581 69 30 s prírodnými vláknami.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 4.50
€ 3.75 bez DPH

Kefka na ruky KELLER 581 69 30

Plastová kefka na ruky a nechty od značky KELLER s prírodnými vláknami. Kefa má kvalitné plastové držadlo, ktoré je zafarbené a polouzavreté pre ľahšie uchopenie a možnosť navlečenia cez prsty ruky pre účinnejšie a pohodlnejšie čistenie. Táto kefka je radu CARE & WELLNESS a má svetlé prírodné vlákna, ktoré zaručujú jemné a účinné čistenie pokožky rúk a nechtov. Rozmery kefky sú 90 x 27 mm, čo zaručuje pohodlné použitie na rôznych častiach rúk a nechtov. Kefa je vyrobená v Nemecku, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Táto kvalitná kefka na ruky a nechty od značky KELLER vám poskytne účinnú a príjemnú starostlivosť o pokožku rúk a nechtov a doplní vašu zbierku kozmetických doplnkov.

Kvalitný plastový kefka na ruky a nechty KELLER 581 69 30 s prírodnými vláknami

  • kvalitné plastové držadlo
  • zafarbené - polouzavreté pre ľahšie uchopenie as možnosťou navlečenie cez prsty ruky pre účinnejšie a pohodlnejšie čistenie
  • rad CARE & WELLNESS
  • svetlá prírodné vlákna
  • rozmery: 90 x 27 mm
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

 

 

 

 

Kód: 581 69 30
Výrobca Keller Bürsten
Použití kartáče
Do kúpeľne ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?