Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 19.6.

Kadernícke nožnice DOVO 240 556 Elitaire - 5,5"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen Elitaire 240 556 Micro-Motion. Celokovové a nerezové. Konkávne výbrus. Veľkosť 5,5 ". Snímateľná opierka prsta. Technológia Micro-Motion. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 147.00 s DPH
€ 122.50 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen Elitaire 240 556 Micro-Motion. Celokovové a nerezové. Konkávne výbrus. Veľkosť 5,5 ". Snímateľná opierka prsta. Technológia Micro-Motion. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 147.00
€ 122.50 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 240 556 Elitaire - 5,5"

Nožnice sú vyrobené z jedného kusu kovu a používa sa pri nich originálna solingenská oceľ, čo umožňuje vytvoriť štíhle, vyvážené, ergonomické, elegantné a ľahké nožnice s dlhodobo držiacim tvarom ostria. Tento materiál výrazne uľahčuje prácu kaderníkom a znižuje ich záťaž pri každodennej práci. Nožnice majú hladké ostrie s konkávnym výbrusom a honovanie, ktoré je najjemnejšie možné. Nožnice majú špeciálnu technológiu Micro-Motion, ktorá znižuje trenie nožníc a zabezpečuje veľmi ľahký a tichý chod. Nožnice majú tiež možnosť nastavenia chodu a snímateľnú opierku prsta pre pohodlné držanie. Nožnice sú dodávané s dvoma plastovými, snímateľnými krúžkami do ok držadiel. Celkový rozmer nožníc je 5,5 palca. Nožnice sú uložené v plastovom boxe s výplňou a dodávajú sa s nastavovacím skrutkovačom a olejničkou so špeciálnym minerálnym olejom. Povrchová úprava nožníc je matný nerez (R SAT.). Tieto nožnice sú originálne DOVO Solingen a vyrábajú sa v Nemecku.

Profi kadernícke nožnice DOVO Solingen Elitaire 240 556 Micro-Motion

  • celokovové, kované, nerezové - jedinečná originálna solingenskej oceľ - umožňuje vyrobiť štíhle, vyvážené, ergonomické, elegantné a tým aj ľahké nožnice, ktoré veľmi dobre a dlho drží tvar ostria. Tým veľmi uľahčujú prácu, ale predovšetkým výrazne znižujú záťaž pri každodennej práci. Kvalita materiálu tiež predlžuje životnosť nožníc a umožňuje ich jednoduché a šetrné prebrúsenie pri ich otupenie.
  • hladké ostrie, konkávny výbrus, honovanie (najjemnejšie výbrus)
  • špeciálna technológia Micro-Motion znižuje trenie nožníc a nožnice tým získavajú veľmi ľahký a tichý chod
  • možnosť nastavenia chodu nožníc, snímateľná opierka prsta
  • 2 plastové, snímateľné krúžky do ok držadiel
  • celkový rozmer nožníc - 5,5"
  • uložené v plastovom boxe s výplňou, nastavovacím skrutkovačom a olejničkou so špeciálnym minerálnym olejom
  • povrchová úprava - matný nerez (R SAT.)
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 240 556
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Elitaire *** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
S hladkým ostrím ÁNO
Velikost
5,5" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?