Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

MOSER 4352-0050 Ventus Pro 2200 W - iónový

Profesionálny fén MOSER 4350-0050 Ventus s veľmi silným výkonom až 2200 W s bezpečnostnou termopoistkou a turmalínovou technológií. 2 rýchlosti a 4 teplotné stupne. 2 hubice. Ergonomicky vyvážený, kábel dĺžky 2,8 m.

Čítať viac ..
€ 64.90 s DPH
€ 54.08 bez DPH

Profesionálny fén MOSER 4350-0050 Ventus s veľmi silným výkonom až 2200 W s bezpečnostnou termopoistkou a turmalínovou technológií. 2 rýchlosti a 4 teplotné stupne. 2 hubice. Ergonomicky vyvážený, kábel dĺžky 2,8 m.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 64.90
€ 54.08 bez DPH

MOSER 4352-0050 Ventus Pro 2200 W - iónový

Fén MOSER Ventus Pro s ionizačnou a turmalínovou technológiou prináša kompaktný výkon pre dokonalý styling a najšetrnejšie vysušovanie vlasov. Tento fén je ideálny pre náročné kadernícke a barber prevádzky. S výkonným AC motorom s výkonom až 2200 W a bezpečnostnou termopoistkou ponúka spoľahlivú prevádzku. Ionizačný efekt a turmalínová technológia zaručujú šetrné vysúšanie vlasov. Fén ponúka mohutný prúd vzduchu - až 20,7 l / sek., čo urýchľuje vysušovanie vlasov. Má 2 rýchlosti, 4 teplotné stupne a možnosť samostatného fúkania studeného vzduchu, ako aj tlačidlo rýchleho ochladzovania horúceho vzduchu. 

Prístroj je vybavený jednou profesionálnou štandardnou hubicou a jednou profesionálnou hubicou pre dlhé vlasy. Obe hubice sú vybavené systémom OAS (Over Air System) s kompresorom, ktorý zvyšuje množstvo nasávaného vzduchu a znižuje možnosť prehrievania horúceho vzduchu, čo zabezpečuje šetrnejšie vysušovanie vlasov. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť (510 g) zaručujú ergonomicky vyvážené používanie. Fén má profesionálny sieťový kábel s dĺžkou 2,8 m a závesným okom. Elegantný dizajn a čierna farba zvýrazňujú jeho štýl. Výkonný, spoľahlivý a šetrný fén, ktorý sa hodí do akejkoľvek kaderníckej alebo barber prevádzky a zabezpečuje rýchle a profesionálne výsledky.

Profesionálny, veľmi výkonný fén MOSER 2200 Ventus Pro 4350-0050 - ionic - Kompaktný výkon pre dokonalý styling. Ion a Tourmaline technológie.

 • sa spoľahlivým a výkonným AC motorom s výkonom až 2200 W as bezpečnostnou termopoistkou
 • ionizačné efekt doplnený ešte s turmalínovou technológiou - najšetrnejší k vlasom
 • mohutný prúd vzduchu - až 20,7 l / sek. pre urýchlenie vysúšanie vlasov
 • 2 rýchlosti, 4 teplotné stupne + možnosť samostatného fúkania studeného vzduch + tlačidlo rýchleho ochladzovania horúceho vzduchu
 • 1 x profesionálny štandardné hubica a 1 x profesionálny hubica pre dlhé vlasy
 • obe hubice majú OAS (Over Air System) s kompresorovým systémom zvyšujúcim množstva nasávaného vzduchu a znižujúce možnosť prehrievaniu horúceho vzduchu = šetrnejšie vysušovaniu
 • kompaktný dizajn, dĺžka 21 cm
 • nízka hmotnosť - 510 g - ergonomicky vyvážený
 • profesionálny sieťový kábel dĺžky 2,8 m so závesným okom
 • elegantný dizajn
 • farebné prevedenie: čierna
 • ideálna do náročných kaderníckych či Barber prevádzok

MOSER
Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.
Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.
Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

Kód: 4350-0050
Výrobca MOSER

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?