Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 16.4.

MOSER 1230-0053 Primat Titan

Kvalitný sieťový strihací strojček na vlasy Moser Primat v prevedení Titan. Nový, výkonnejší motor, chrómovaná hlavica Star Blade so šírkou 46 mm a výškou strihu 0,7 - 3 mm. Balenie obsahuje 2 plastové nástavce, olejničku a čistiaci štetec.

Čítať viac ..
€ 89.00 s DPH
€ 74.17 bez DPH

Kvalitný sieťový strihací strojček na vlasy Moser Primat v prevedení Titan. Nový, výkonnejší motor, chrómovaná hlavica Star Blade so šírkou 46 mm a výškou strihu 0,7 - 3 mm. Balenie obsahuje 2 plastové nástavce, olejničku a čistiaci štetec.

Čítať viac ..
€ 14.44

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Objednajte si rovno ku strojčeku náhradnú hlavu. Bude sa Vám hodiť a ešte ušetríte!
€ 24.07

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 89.00
€ 74.17 bez DPH

MOSER 1230-0053 Primat Titan

Spoľahlivý a silný profesionálny nástroj navrhnutý pre nepretržitú prevádzku. Vďaka polarizovanému kmitavému pohonu so zvýšeným výkonom o 50% poskytuje tento strojček vynikajúci výkon a presnosť pri strihaní. Chrómovaná profesionálna hlava Star Blade, široká 46 mm a vyrobená z kalenej ocele, zaručuje mimoriadnu dlhú trvanlivosť. Systém nastavenia strihacej dĺžky MultiClick umožňuje jednoduché a precízne nastavenie v rozmedzí 0,7 - 3 mm v piatich stupňoch. Robustný ergonomický dizajn a vhodné rozloženie hmotnosti zabezpečujú jednoduchú manipuláciu s prístrojom. Extrémne tichý a ultrasilný polarizovaný kmitavý motor eliminuje vibrácie a umožňuje trvalú prevádzku.

Osvedčená kvalita a veľmi dlhá životnosť zaručujú dlhodobú spokojnosť s týmto nástrojom. Hmotnosť strojčeka je 620 g. K príslušenstvu patria 3 m dlhý okrúhly kábel s ochranou proti prelamovaniu vodičov, olejnička, čistiaci štetec a 2 prídavné plastové hrebene No.1 = 4,5 mm a No.3 = 9 mm. Strihací strojček MOSER 1230-0053 PRIMAT Titan je vyrobený v Nemecku, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Strihací strojček MOSER 1230-0053 PRIMAT Titan. Spoľahlivá profesionálne technológie pre nepretržitú prevádzku.

  • spoľahlivý, silný profesionálny strihací strojček s polarizovaným kmitavým pohonom so zvýšeným výkonom o 50%
  • chrómovaná profesionálny hlava Star Blade 46 mm z kalenej ocele pre mimoriadne dlhú trvanlivosť, s nastavením strihacie dĺžky MultiClick 0,7 - 3mm v piatich stupňoch pre jednoduché a precízne nastavenie
  • robustný ergonomický desing a vhodné rozloženie hmotnosti pre jednoduchú manipuláciu
  • extrémne tichý a ultrasilný polarizovaný kmitavý motor pre trvalú prevádzku bez vibrácií
  • osvedčená kvalita a veľmi dlhá životnosť
  • hmotnosť: 620 g
  • príslušenstvo: 3 m dlhý okrúhly kábel s ochranou proti prelamovaniu vodičov, olejnička, čistiaci štetec, 2 prídavné plastové hrebene No.1 = 4,5mm a No.3 = 9mm
  • vyrobené v Nemecku

Tip barbera: "Výborný strojček na domácu strih a úpravu vlasov, výkonnejší variant než klasický Moser 1400. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť."

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok" 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.

Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

Kód: 1230-0053
Výrobca MOSER
Výška strihu: 0,7 - 3 mm
Šírka strihu: 46 mm
Dĺžka kábla 3 m
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: titán
Rozmery: 620 g
hmotnosť:
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Sieťové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?