Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Rozprašovač MOSER 0092-6160

Kvalitný rozprašovač s pumpičkou MOSER v červenej farbe. Hliníková nádobka.

Čítať viac ..
€ 11.00 s DPH
€ 9.17 bez DPH

Kvalitný rozprašovač s pumpičkou MOSER v červenej farbe. Hliníková nádobka.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 11.00
€ 9.17 bez DPH

Rozprašovač MOSER 0092-6160

Profesionálny rozprašovač s pumpičkou MOSER je nevyhnutným doplnkom pre každý Barber shop či kadernícky salón. Tento rozprašovač je navrhnutý s hliníkovou nádobkou, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Rozprašovač je elegantne vyhotovený v červenej farbe a zdobený nápisom MOSER, čo mu dodáva profesionálny vzhľad.

Pumpička umožňuje jednoduché a presné rozprašovanie vody alebo iných kvapalín na vlasy, čím uľahčuje prácu pri strihaní, úprave a modelovaní vlasov. Investícia do profesionálneho rozprašovača s pumpičkou MOSER zvyšuje kvalitu a komfort práce v Barber shope či kaderníckom salóne a zároveň zlepšuje zákaznícky zážitok.

Profesionálny rozprašovač s pumpičkou MOSER

  • hliníková nádobka
  • červená farba s nápisom MOSER
  • nutnosť do každého Barber shopu či kaderníckeho salónu 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy. Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy. Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

Kód: 0092-6160
Výrobca MOSER

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?