Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Mobilný holiaci strojček WAHL Mobile Shaver

Kvalitné planžetový cestovný holiaci strojček WAHL Mobile Shaver 3615-0471 s výdržou až 45 min. Balenie obsahuje ukladacie štýlový box, náhradné planžetu, púzdro, čistiaci štetec a sieťový kábel.

Čítať viac ..
€ 26.00 s DPH
€ 21.67 bez DPH

Kvalitné planžetový cestovný holiaci strojček WAHL Mobile Shaver 3615-0471 s výdržou až 45 min. Balenie obsahuje ukladacie štýlový box, náhradné planžetu, púzdro, čistiaci štetec a sieťový kábel.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 26.00
€ 21.67 bez DPH

Mobilný holiaci strojček WAHL Mobile Shaver

Kvalitný planžetový cestovný holiaci strojček WAHL Mobile Shaver

Kvalitný planžetový holiaci strojček od americkej značky WAHL, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov. Svojimi kompaktnými rozmermi je to ideálny pomocník na cesty - hladkú tvár ľahko udržíte nech už ste kdekoľvek.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje  naviac jednu náhradnú planžetu, náhradný nôž, šnurovacie textilné puzdro, čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití. To všetko v elegantnom plechovom boxe.

Kľúčové vlastnosti:

  • elektrický (s káblom) aj akumulátorová prevádzka
  • až 45 min. prevádzky na jedno nabitie
  • LED ukazovateľ nabíjania
  • príjemný mäkký povrch - Soft-Touch
  • lamelový nôž
  • špeciálna planžeta zaisťuje vynikalící oholenie - ultra krátke zostatkovej fúzy
  • balenie obsahuje navyše jeden náhradný nôž a náhradné planžetu
  • malé rozmery
  • príslušenstvo: ukladacie plechový box, náhradný nôž, náhradné planžeta, púzdro, čistiaci štetec, sieťový kábel 

Tip barbera: "Ideálne strojček na udržanie hladkej tváre, najmä na cestách."

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Kód: 3615-0471
Výrobca WAHL
Co chci ostříhat
Fúzy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Sieťové ÁNO
Kombinované ÁNO
Zaměření strojku
Na cestovanie ÁNO
Typ holení
Elektrickým strojčekom ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?