Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

Kadernícka pláštenka MOSER

Kvalitné kadernícka pláštenka MOSER v čiernej farbe so zapínaním na suchý zips.

Čítať viac ..
€ 18.00 s DPH
€ 15.00 bez DPH

Kvalitné kadernícka pláštenka MOSER v čiernej farbe so zapínaním na suchý zips.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 18.00
€ 15.00 bez DPH

Kadernícka pláštenka MOSER

Pláštenka s nápisom MOSER je ideálnou ochranou pre kaderníkov a ich zákazníkov počas strihania vlasov. Táto čierna pláštenka má rozmery 135 x 150 cm a je vyrobená z vodeodolného polyesteru. Má praktické zapínanie na suchý zips, ktorý zaručuje rýchle a ľahké zapnutie a odpojenie pláštenky. Tento zips tiež chráni zákazníka pred únikom vody a vlasov, čím sa minimalizuje riziko znečistenia oblečenia.

Kadernícka pláštenka s nápisom MOSER je vyrobená z vodeodolného polyesteru, ktorý zaručuje, že zákazník zostane suchý a pohodlný počas celej kaderníckej procedúry. Táto pláštenka je teda ideálnou voľbou pre kaderníkov, ktorí sa zaujímajú o kvalitu a praktickosť svojho vybavenia.

Kadernícka pláštenka s nápisom MOSER

  • čierna
  • 135 x 150 cm
  • zapínanie na suchý zips
  • vodeodolný povrch
  • 100% polyester 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy. Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy. Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

Kód: 0092-0141
Výrobca MOSER

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?