Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES
Novinka

AESCULAP White Pet Combo (Durati + Akkurata)

Naša ultimátna sada akumulátorových strihacích strojčekov na zvieratá od profesionálnej značky Aesculap - ideálna do akéhokoľvek pet salónu či veterinárnej ordinácie. Súprava obsahuje veľký strihací strojček Aesculap Durati a strihací strojček na detaily Aesculap Akkurata.

Čítať viac ..
€ 648.00 s DPH
€ 540.00 bez DPH

Naša ultimátna sada akumulátorových strihacích strojčekov na zvieratá od profesionálnej značky Aesculap - ideálna do akéhokoľvek pet salónu či veterinárnej ordinácie. Súprava obsahuje veľký strihací strojček Aesculap Durati a strihací strojček na detaily Aesculap Akkurata.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 648.00
€ 540.00 bez DPH

AESCULAP White Pet Combo (Durati + Akkurata)

Profesionálny akumulátorový strihací strojček Durati ProWhite Cordless od prémiovej nemeckej značky Aesculap.

 

Firma Aesculap je synonymom pre špičkové strihacie strojčeky na zvieratá. Akumulátorový strojček Durati ProWhite Cordless je ultimátny strojček do každej náročenej prevádzky, ako v pet salónoch, tak vo veterinárnych ordináciách. Strojček disponuje li-ionovou batériou s bezkonkurenčnou prevádzkovou dobou na jedno nabitie - až 240 minút plnej prevádzky. Špeciálna strihacia hlavica si hravo poradí aj s hustou či špinavou srsťou. Ďalším veľkým beneffitom je nízka hmotnosť – to iste doceníte pri každodennom používaní.

 • Li-ionová batéria s prevádzkovou dobou až 240 minút, doba nabíjania 240 minút
 • ergonomický tvar
 • skvelé strihové vlastnosti - poradia si aj s hustou či špinavou srsťou
 • extrémne nízka hmotnosť - 380 g
 • dobíjací stojan
 • nový typ batérie je kompatibilný so strojčekmi Favorita a FAV5
 

Profesionálny akumulátorový strihací strojček na detaily, labky, hlavu atď. Aesculap Akkurata.

 

Pri starostlivosti o zvieraciu srsť väčšinou iba veľký strojček nestačí. Často je nutnosť siahnuť aj po zastrihovacom strojčeku, ktorý má úzku hlavicu a dostanete sa s ním tak do problematických partií ako sú labky, ňufák či uši. Táto skvelá kontúra od Aesclupu disponuje li-ionovou batériou s veľmi dlhou prevádzkovou dobou a extrémne nízkou hmotnosťou. Chod motora je tiež veľmi tichý - ideálny pre prácu s bojazlivejšími zvieratami v pet salónoch či veterinách.

 • akumulátorový profesionálny zastrihávač na zvieratá
 • silný motor (4800 ot. za min.)
 • ideálny pre strih na malom priestore - labky, hlava, uši, krk
 • celokovová hlavica s veľmi kvalitným strihom - možno brúsiť
 • ergonomický tvar - skvele padne do ruky
 • nízka hmotnosť iba 250 g
 • tichý chod motora a bez vibrácií
 • 5 hrebeňových hrebeňov (4, 8, 12, 16, 20 mm)

Aesculap

Vynález prvých elektrických strihacích strojčekov v roku 1912 priniesol ďalší míľnik v úspešnom príbehu Aesculapu. Sortiment zastrihávačov a strihacích hlavíc vrátane príslušenstva sa v priebehu desaťročí stále rozširuje.

Nožnice Aesculap sú vyrábané pomocou špičkových počítačom riadených strojov. Ako prémiová značka v oblasti strihacích strojčekov a starostlivosti o zvieratá si Aesculap veľmi dobre uvedomuje ich zodpovednosť voči profesionálnym a súkromným užívateľom, pokiaľ ide o udržiavanie vysokých štandardov kvality. Strihacie strojčeky Aesculap dnes nájdete v približne 80 % profesionálnych salónov pre starostlivosť o psy a vo viac ako 90 % všetkých veterinárnych ordinácií v Nemecku.

Aesculap získal ocenenie od nezávislých inštitútov, ako sú German Design Awards a Plus X Award, čo dokazuje, že im nie je cudzí ani vynikajúci a profesionálny design.

Strategická spolupráca s Albert Kerbl GmbH je potom ďalším míľnikom vo vývoji Aesculapu. Spojenectvo medzi Aesculap a Kerbl v tomto sektore pripravuje pôdu pre nový rastový skok pre značku Aesculap. Do budúcnosti plánujú tieto značky spoluprácu na vývoji nových produktov pre všetky druhy skupín užívateľov, ako sú poľnohospodári, veterinári, ošetrovatelia psov, majitelia koní atď.

Kód: XT434-GT405
Výrobca AESCULAP

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?