Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.
Novinka

Náhradná hlavica Wahl Vanish (planžety a nôž)

Náhradné hlavice pre shaver Wahl Vanish. Súprava obsahuje planžety a nôž.

Čítať viac ..
€ 63.00 s DPH
€ 52.50 bez DPH

Náhradné hlavice pre shaver Wahl Vanish. Súprava obsahuje planžety a nôž.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 63.00
€ 52.50 bez DPH

Náhradná hlavica Wahl Vanish (planžety a nôž)

Táto náhradná hlavica je určená pre holiaci strojček Wahl Vanish, ktorý je vysoko cenený pre svoj výkon a precízne oholenie. Súprava obsahuje planžety a nože s hypoalergickou úpravou, ktorá minimalizuje riziko podráždenia pokožky počas holenia.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Kompatibilita: Náhradná hlavica je navrhnutá na použitie s holiacim strojčekom Wahl Vanish, ktorý je známy svojou kvalitou a výkonom.
  • Hypoalergická úprava: Planžety a nôž majú hypoalergickú úpravu, ktorá zaisťuje šetrné holenie pre citlivú pokožku a minimalizuje riziko podráždenia.
  • Vysoká kvalita: Sada je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť náhradných dielov.
  • Precízne oholenie: Náhradná hlavica s planžetami a nožom umožňuje dosiahnuť precízne a hladké oholenie, čo je jedným z hlavných prínosov holiaceho strojčeka Wahl Finale.
  • Jednoduchá výmena: Hlavica je navrhnutá tak, aby bola ľahko vymeniteľná, čo umožňuje udržať strojček vo výbornom stave a predĺžiť jeho životnosť.

Táto náhradná hlavica na holiaci strojček Wahl Vanish s planžetami a nožom s hypoalergickou úpravou je ideálnym doplnkom na udržanie vysokej kvality a výkonu vášho holiaceho strojčeka. Sada zaisťuje precízne a šetrné oholenie, čo je dôležité najmä pre užívateľov s citlivou pokožkou.

Náhradná hlavica na holiaci strojček Wahl Vanish. Súprava obsahuje planžety a nôž.

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahlom, ktorý si v tom istom roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácia sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej aj domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjací strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla vyše 90 % severoamerického trhu so strihacími strojčekmi. V roku 1987 firma vynašla prvú kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemecké firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálnu a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu držia viac ako 100 patentov.

 

Kód: 3022905
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?