Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 22.7.
Novinka

Holiace mydlo DOVO 51102203 Deep Leather

Veľmi kvalitné a účinné prírodné mydlo od nemeckej značky DOVO Solingen balené v keramickej dóze s korkovým uzáverom.

Čítať viac ..
€ 32.00 s DPH
€ 26.67 bez DPH

Veľmi kvalitné a účinné prírodné mydlo od nemeckej značky DOVO Solingen balené v keramickej dóze s korkovým uzáverom.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 32.00
€ 26.67 bez DPH

Holiace mydlo DOVO 51102203 Deep Leather

Holiace mydlo DOVO 51102203 Deep Leather

Pre rituál holenia všetkými zmyslami: pociťte vysoko kvalitnú kameninovú keramiku dózy s viečkom z pravého prírodného korku. Keď ju otvoríte, prúdi k vám hrejivá vôňa kože a santalového dreva. Keď mydlo konečne nanesiete, pocítite ošetrujúci účinok komplexného zloženia s tými najlepšími, prírodnými ingredienciami. Výslevná pena na holenie s ideálnou rovnováhou vlhkosti pre vašu pokožku a senzačnou stabilitou, takže ostrie britvy alebo žiletky môže hladko kĺzať po pokožke.

  • špeciálne, veľmi kvalitné a účinné prírodné mydlo - určené predovšetkým na každodenné holenie žiletkou a britvou
  • balenie: v špeciálnej keramickej dóze s viečkom z pravého korku
  • množstvo: 115 g
  • výrobca: DOVO Solingen - Nemecko

Zloženie:

KYSELINA STEAROVÁ, LOJ, VODA, CAPRAE LAC (KOZIE MLIEKO), HYDROXID DRASELNÝ, SEMENNÉ MASLO GARCÍNIA INDICA, BUTYROSPERMUM PARKII (bambucké maslo), PIVO, RICÍNUS COMMUNIS OLÝ SE, OLEJ SE , OLEJ, PRUNUS ARMENIACA (MERUŇKOVÝ) OLEJ, PARFÉM, SORBITOL, LANOLIN, OLEJ SEMEN SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA), EXTRAKT Z LISTŮ AGAVE AMERICANA, LAKTÁT SODNÝ, DANTUHYROMAMERICKÝ GARANSKÝ) KOLOIDNÍ OVESNÉ VLOČKY, VÝTAŽEK KŮRY ULMUS FULVA (JLMU SLIPPERY), HYDROLYZOVANÉ HEDVÁBÍ , JOGURT, HODVÁBNE AMINOKYSELINY, EXTRAKT Z KOREŇA ALTHAEA OFFICINALIS (MARSHMALLOW)

Odporúčanie:

Vhodná voda po holení DOVO Aftershave s exkluzívnou receptúrou a najlepšími surovinami, ktoré dodajú pokožke po mokrom holení všetko, čo si zaslúžia. Oba produkty - holiace mydlo a vodu po holení - ponúkame v troch typických DOVO variantoch Good Vibe: "Citrusový lev", "Berlin Barber" a "Deep Leather".

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočné výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrne sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčšiu hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe av Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr aj Južnej) Amerike av západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšou európskou oceľou.

Kód: 51102203
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?