Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES
Novinka

Olej na britvy DOVO Solingen

Špeciálny olej DOVO na britvy, ktorý zaistí, že na vašej obľúbenej britve nebudú škvrny od hrdze.

Čítať viac ..
€ 14.00 s DPH
€ 11.67 bez DPH

Špeciálny olej DOVO na britvy, ktorý zaistí, že na vašej obľúbenej britve nebudú škvrny od hrdze.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 14.00
€ 11.67 bez DPH

Olej na britvy DOVO Solingen

Olej DOVO 35010001

Špeciálny olej DOVO na britvy, ktorý zaistí, že na vašej obľúbenej britve nebudú škvrny od hrdze. Olej zabraňuje vzniku škvŕn od hrdze, najmä pri dlhom skladovaní a skladovaní pri vysokej vlhkosti. Olej je bezfarebný a bez zápachu, má vysokú stabilitu proti starnutiu a oxidácii. Slúži nielen na čistenie ostrie vašej britvy, ale tiež poskytuje silnú ochranu proti korózii.

Na čepeľ sa nanáša bezpečne pomocou kvapkadla.

 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočné výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrne sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčšiu hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe av Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr aj Južnej) Amerike av západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšou európskou oceľou.

Kód: 35010001
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?