Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.
Novinka

WAHL MAGIC BARBER (corded combo set)

Začínate v Barbershopu? Táto ultimátne sada dvoch sieťových strojčekov Wahl Magic Clip a Wahl Detailer je určená priamo pre vás. Set obsahuje dva strojčeky a všetky dostupné nástavce.

Čítať viac ..
€ 183.80 s DPH
€ 153.17 bez DPH

Začínate v Barbershopu? Táto ultimátne sada dvoch sieťových strojčekov Wahl Magic Clip a Wahl Detailer je určená priamo pre vás. Set obsahuje dva strojčeky a všetky dostupné nástavce.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 183.80
€ 153.17 bez DPH

WAHL MAGIC BARBER (corded combo set)

Kvalitné profesionálne strihací strojček na vlasy z preslávenej série 5 star - WAHL MAGIC Clip

Vyskúšajte strihací strojček, ktorý používajú dnes a denne profesionáli v kaderníctvach a Barber salónoch po celom svete: Magic Clip od americkej značky WAHL, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov, je úplná klasika v tomto odbore.

Wahl Magic Clip je osadený celokovovou chrómovanou strihacie hlavicou vysokej kvality so šírkou strihu 40 mm as posuvnou výškou strihu od 0,8 mm do 2,5 mm. Strojček poháňa spoľahlivý a silný vibračný motor s 6000 otáčkami za minútu. Kábel je pevný s dĺžkou 2,4 metra. Dizajn strojčeka je v klasickej Barber úprave, ktorý ctí eleganciu, robustnosť a ergonómiu.

 

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje osem prídavných nástavcov (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm) a plochý kadernícky hrebeň. V sade tiež nájdete čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

 

Kľúčové vlastnosti:

 • sieťový 230 V, 50 Hz sa spoľahlivým vibračným motorom 6000 1 / min.
 • robustný, klasický tvar s elegantným chrómovým dizajnom - vysoký lesk
 • kvalitná kovová chrómovaná strihacie hlavice, posuvné, široká 40 mm s výškou strihu 0,8 - 2,5 mm
 • príslušenstvo: 8 plastových prídavných hrebeňov: 1.5 mm, 3.0 mm, 4.5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm, hrebeň, čistiaci štetček, olej, chránič hlavice
 • kábel dĺžky 2,4 m
 • hmotnosť: 620 g
 • výroba: WAHL USA

 

Tip barbera: "Jeden z dlhodobo najobľúbenejších strojčekov v kaderníctvach a Barber salónoch po celom svete. Klasický a spoľahlivý strojček určený do náročných každodenných podmienok. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

 

Kvalitné profesionálne strihací strojček na dokončovacie práce a úpravu fúzov WAHL Detailer - z preslávenej rady 5 star

 • spoľahlivý vibračný motor 5000 1 / min
 • robustný, klasický tvar
 • kvalitná kovová chrómovaná strihacie hlavice T-Blade, široká 32 mm s výškou strihu 0,4 mm
 • hmotnosť len 190 g (bez kábla)
 • dĺžka kábla - 2,4 m
 • príslušenstvo: prídavné hrebene • # ½ (1½ mm) • # 1 (3 mm) • # 1½ (4½ mm), čistiaci štetec, olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice, ochranný kryt strihacie hlavice
 • nové strieborno-čierne prevedenie
 • výrobca: WAHL USA

Tip barbera: "Jeden z najpopulárnejších kontúrovaciu strojčekov v kaderníckych a Barber salónoch. Jednoduchosť, kvalita a spoľahlivosť. Ideálne do komba ku strojčekom radu 5 Star - napr. Magic Clip, Super Taper atď. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. "

 

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

 

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

 

Kód: 08451-000
Výrobca WAHL
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Fúzy ÁNO
Napájení
Sieťové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO
Na detaily ÁNO
Typ strojku
WAHL Detailer ÁNO
WAHL Magic Clip ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?