Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 22.4.

Kliešte DOVO Solingen 1602-546 integrálne

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen 1602-546 R SAT. - inegrální. Celokovové, nerezové. Veľkosť 5,25 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 190.00 s DPH
€ 158.33 bez DPH

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen 1602-546 R SAT. - inegrální. Celokovové, nerezové. Veľkosť 5,25 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 190.00
€ 158.33 bez DPH

Kliešte DOVO Solingen 1602-546 integrálne

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen - integrované sú špičkovou kvalitou, ktorá zaručuje precíznosť a veľmi presnú úpravu. Tieto kliešte majú integrované, rozoberateľné prevedenie pre ľahké a dôkladné vyčistenie a dezinfekciu. Sú vybavené dvojicou listových pružín a uzatváracím zámkom, čo zabezpečuje pohodlné a presné použitie. Kliešte sú celokovové a vyrobené z nerezovej ocele, ktorá zaručuje vysokú odolnosť proti korózii a dlhú životnosť. Ich povrchová úprava je matný nerez. Veľkosť kliešťov je 5,25 palca. Výrobcom týchto klieští je DOVO Solingen, originálny výrobok zo Solingenu v Nemecku, ktorý je známy svojou kvalitou a precíznosťou pri výrobe kvalitného pedikúrneho a kozmetického príslušenstva. Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen sú teda ideálnym nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivé, kvalitné a precízne kliešte na úpravu svojich nechtov a kože.

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen 1602-546 R SAT. - inegrální

  • precízne a veľmi presné - špičková kvalita
  • integrálne - rozoberateľné prevedenie pre ľahké a dôkladné vyčistenie a dezinfekcii
  • dve listové pružiny, uzatváracie zámok
  • celokovové, nerezové
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)
  • veľkosť: 5,25"
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen - Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 1602 546
Výrobca DOVO Solingen
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?