Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Hygienický spray WAHL

Špeciálny hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc od značky Wahl.

Čítať viac ..
€ 12.00 s DPH
€ 10.00 bez DPH

Špeciálny hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc od značky Wahl.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 12.00
€ 10.00 bez DPH

Hygienický spray WAHL

Špeciálny hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc je vynikajúcim spôsobom, ako udržiavať strihacie hlavice strihacích strojčekov v čistom a hygienickom stave. Sprej je použiteľný pre akúkoľvek značku strihacích strojčekov a je účinný pri ničení baktérií a vírusov, ktoré sa môžu hromadiť na strihacích hlaviciach. Sprej udržuje strihacie hlavice čisté a hygienicky nezávadné, čo zabezpečuje zdravie a pohodlie vašich zákazníkov alebo vás samotného. Obsah balenia je 250 ml, čo zaručuje dostatočné množstvo spreja na údržbu strihacích hlavíc na dlhší čas. Je ideálny pre kaderníctva, barbershopy a všetky miesta, kde sa používajú strihacie strojčeky. S jeho použitím môžete mať istotu, že vaše strihacie hlavice sú čisté, hygienické a pripravené na ďalšie použitie.

Špeciálny hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc

  • hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc - použiteľný pre akúkoľvek značku strihacích strojčekov
  • udržuje hlavice čisté a hygienicky nezávadné - ničí baktérie a vírusy
  • obsah balenia: 250 ml
  • ideálne do každého kaderníctva či Barbershop 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Kód: 4005-7051
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?