Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.7.

Kadernícke nožnice DOVO 233 5085 - 5"

Kvalitné profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 233 5085 s protialergickú úpravou v čierno-zlatom prevedení. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 210.00 s DPH
€ 175.00 bez DPH

Kvalitné profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 233 5085 s protialergickú úpravou v čierno-zlatom prevedení. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 210.00
€ 175.00 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 233 5085 - 5"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 233 5085 R TEF.

  • vynikajúce, celokovové, kované, nerezové nožnice - jedinečná originálna solingenskej oceľ - umožňuje vyrobiť štíhle, vyvážené ergonomické, elegantné a tým aj ľahké nožnice, ktoré veľmi dobre a dlho drží tvar ostria. Tým veľmi uľahčujú prácu, ale predovšetkým výrazne znižujú záťaž pri každodennej práci. Kvalita materiálu tiež predlžuje životnosť nožníc a umožňuje ich jednoduché a šetrné prebrúsenie pri ich otupenie
  • hladké ostrie, konkávny výbrus
  • nerezové nožnice s protialergickú povrchová úpravou - čierna teflónová vrstva (R TEF.)
  • možnosť nastavenia a nastavenie chodu nožníc bez použitia skrutkovača, snímateľná opierka prsta
  • celkový rozmer nožníc: 5 "
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

 

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 233 5085
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?