Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Manikúra DOVO Solingen 423 011 Ni

Vysoko kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 423 011 v elegantnej juchtová kožu v čiernej farbe. Sada obsahuje 6 nástrojov. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 275.00 s DPH
€ 229.17 bez DPH

Vysoko kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 423 011 v elegantnej juchtová kožu v čiernej farbe. Sada obsahuje 6 nástrojov. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 275.00
€ 229.17 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 423 011 Ni

Manikúrna súprava DOVO Solingen je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé nástroje na manikúru. Táto súprava obsahuje nožnice na nechty, nožnice na kožičku, kliešte na nechty, obojstranný kozmetický nástroj, pilník zafírový a pinzetu. Všetky tieto nástroje sú vyrobené z niklovaného a lešteného kovu, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči korózii. Okrem toho je súprava dodávaná v elegantnom puzdre z pravej juchtovej kože v čiernej farbe, čo dodáva celému produktu luxusný vzhľad. Všetky nástroje v súprave sú originálne z výroby DOVO Solingen, ktorá je známa svojou vynikajúcou kvalitou a presnosťou pri výrobe nástrojov na manikúru.

Manikúrne súprava DOVO Solingen 423 011

  • elegantné puzdro - pravá juchtová koža
  • čierna farba
  • nástroje - niklované, leštené
  • obsah: nožnice na nechty, nožnice na kožičku, kliešte na nechty, obojstranný kozmetický nástroj, pilník zafírový, pinzeta
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 423 011
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Veľké ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?