Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.7.

Kadernícke nožnice DOVO 2449 555 Inversion - 5,5" - pre ľavákov

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 2449 555 Inversion - pre ľavákov. Leštený nerez. Veľkosť 5,5 ". Technológia Micro-Motion. Offset. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 295.00 s DPH
€ 245.83 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 2449 555 Inversion - pre ľavákov. Leštený nerez. Veľkosť 5,5 ". Technológia Micro-Motion. Offset. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 295.00
€ 245.83 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 2449 555 Inversion - 5,5" - pre ľavákov

Profesionálne kadernícke nožnice vyrobené z jedinečnej a nezameniteľnej solingenskej ocele. Sú kované, nerezové a celokovové s hladkým ostrie s vydutým výbrusom a honovaním. Tieto nožnice majú vysoko kvalitné prevedenie a sú leštené do lesklého nerezového povrchu. Majú špeciálnu technológiu Micro-Motion, ktorá znižuje trenie nožníc a zabezpečuje veľmi ľahký a tichý chod. Sú excelentne vyvážené a majú možnosť nastavenia chodu nožníc a snímateľnú opierku prsta. Ergonomický tvar držadiel (offset) zaručuje pohodlnú a bezbolestnú prácu.

Rozmer nožníc je 5,5". Nožnice sú dodávané v plastovom boxe spolu s príslušenstvom vrátane nastavovacieho skrutkovača, 2x výplňových krúžkov do ôk držadiel a olejničky so špeciálnym minerálnym olejom. Tento výrobok je originálneho solingenského výrobcu DOVO Solingen z Nemecka. Tieto nožnice sú špeciálne navrhnuté pre ľavákov.

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 2449 555 Inversion - pre ľavákov

 • kované, nerezové, celokovové, vyrobené z jedinečnej, nezameniteľné solingenskej ocele
 • hladké ostrie, vydutý výbrus, honovanie
 • vysoko kvalitné prevedenie
 • povrchová úprava: leštený nerez
 • špeciálna technológia Micro-Motion znižuje trenie nožníc a nožnice tým získavajú veľmi ľahký a tichý chod
 • excelentne vyvážené
 • možnosť nastavenia chodu nožníc, snímateľná opierka prsta
 • ergonomický tvar držadiel (offset)
 • rozmer nožníc - 5,5"
 • uložené v plastovom boxe
 • príslušenstvo: nastavovacie skrutkovač, 2x výplňové krúžky do ôk držadiel, olejnička so špeciálnym minerálnym olejom
 • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 2449 555
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Pre ľavákov ÁNO
Produktová řada
Inversion - Left **** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
Pre ľavákov ÁNO
Velikost
5,5" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?