Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 22.7.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3650 356

Profesionálne manikúrne nožnice na kožičku DOVO Solingen 3650 356. Matné prevedenie. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 42.00 s DPH
€ 35.00 bez DPH

Profesionálne manikúrne nožnice na kožičku DOVO Solingen 3650 356. Matné prevedenie. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 42.00
€ 35.00 bez DPH

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3650 356

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3650 356 sú vyrobené z veľmi kvalitnej nerezovej ocele a majú vynikajúcu profesionálnu kvalitu. Sú kované a nerezové, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Nožnice majú stredovú skrutku, ktorá umožňuje jednoduché a presné nastavenie správneho tlaku na čeľuste nožníc.

Povrchová úprava nožníc je matný nerez (R SAT.), ktorý dodáva nožniciam štýlový a moderný vzhľad, ale zároveň zaručuje aj ich ochranu pred koróziou a inými poškodeniami. Nožnice sú zahnuté a ich veľkosť je 3,5", čo ich robí vhodnými pre použitie v manikúre a pedikúre a umožňuje presné a precízne strihanie kožičiek.

DOVO Solingen je výrobca nožov a nástrojov pre manikúru a pedikúru z Nemecka, ktorý je známy po celom svete pre svoju vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Ich nožnice sú vynikajúcim nástrojom pre každého, kto si chce užiť precízne a kvalitné strihanie.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3650 356

  • z veľmi kvalitnej nerezovej ocele
  • vynikajúca profesionálna kvalita
  • kované, nerezové
  • stredový skrutka
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)
  • zahnuté
  • veľkosť 3,5 "
  • výrobca DOVO - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 3650 356
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?