Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Manikúra DOVO Solingen 1039 016

Luxusné manikúra DOVO Solingen 1039 016 z kože jaka a byvola. Sada obsahuje 3 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 330.00 s DPH
€ 275.00 bez DPH
Luxusné manikúra DOVO Solingen 1039 016 z kože jaka a byvola. Sada obsahuje 3 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 330.00
€ 275.00 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 1039 016

Manikúra DOVO Solingen 1039 016

  • trojdielna súprava s koženým puzdrom-zvonku čierna koža z jaka, zvnútra oranžová byvolie useň, zapínanie patentné gombík na zapínanie s logom DOVO Solingen
  • nástroje: nožničky na nechty z nehrdzavejúcej ocele, sanitovaný, ostrie s mikroozubením, pinzeta z nehrdzavejúcej ocele, sanitovaný, so šikmou uchopovacie plochou, pilník
  • výrobca DOVO Solingen

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 1039 016
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Malé ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?