Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3610 359

Kvalitné manikúrne zahnuté nožnice na kožičku, špičková nemecká kvalita. Veľkosť 3,5 ". Niklovaná úprava.

Čítať viac ..
€ 39.99 s DPH
€ 33.33 bez DPH

Kvalitné manikúrne zahnuté nožnice na kožičku, špičková nemecká kvalita. Veľkosť 3,5 ". Niklovaná úprava.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 39.99
€ 33.33 bez DPH

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3610 359

Nožnice na kožičku DOVO Solingen majú úzku špičku a sú vynikajúcej profesionálnej kvality. Nožnice majú stredovú skrutku, ktorá umožňuje jednoduché a presné nastavenie správneho tlaku na čeľuste nožníc. Povrchová úprava nožníc je niklovaná a lesklá, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Nožnice sú zahnuté a ich veľkosť je 3,5". Tieto nožnice majú úzku špičku, čo umožňuje precízne a presné odstraňovanie kožičiek. Výrobca týchto nožníc je DOVO Solingen, originál Solingen z Nemecka, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Tieto nožnice sú vhodné pre profesionálnych kaderníkov a majú široké spektrum použitia v manikúre a pedikúre.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 3610 359 Ni - Professional

  • úzka špička
  • vynikajúca profesionálna kvalita
  • stredový skrutka
  • povrchová úprava: niklované - lesklé
  • veľkosť: 3,5"
  • zahnuté
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 3610 359
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Lesklé - niklované ÁNO
Účel
Na kožičku na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?