Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 360 359

Kvalitné manikúrne nožnice na kožičku DOVO Solingen 360 359 Ni - Professional. Niklovaná úprava. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 38.00 s DPH
€ 31.67 bez DPH

Kvalitné manikúrne nožnice na kožičku DOVO Solingen 360 359 Ni - Professional. Niklovaná úprava. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 38.00
€ 31.67 bez DPH

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 360 359

Nožnice na kožičku DOVO Solingen sú vynikajúcej profesionálnej kvality. Nožnice majú stredovú skrutku, ktorá umožňuje jednoduché a presné nastavenie správneho tlaku na čeľuste nožníc. Povrchová úprava nožníc je niklovaná a lesklá, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Nožnice sú zahnuté a ich veľkosť je 3,5". Výrobca týchto nožníc je DOVO Solingen, originál Solingen z Nemecka, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Tieto nožnice sú vhodné pre profesionálnych kaderníkov a majú široké spektrum použitia v manikúre a pedikúre.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 360 359 Ni - Professional

  • vynikajúca profesionálna kvalita
  • stredový skrutka
  • povrchová úprava: niklované - lesklé
  • veľkosť: 3,5"
  • zahnuté
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 360 359
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Lesklé - niklované ÁNO
Účel
Na kožičku na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?