Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

Manikúra DOVO Solingen 799 016

Veľmi kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 799 016 R SAT. v čiernom puzdre z hovädzej kože. Sada obsahuje 3 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 165.00 s DPH
€ 137.50 bez DPH
Veľmi kvalitné manikúrne súprava DOVO Solingen 799 016 R SAT. v čiernom puzdre z hovädzej kože. Sada obsahuje 3 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 165.00
€ 137.50 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 799 016

Manikúrne súprava DOVO Solingen 799 016 R SAT.

  • veľmi elegantná manikúra s čiernym puzdrom z hovädzej kože
  • obsah: 1 x nerezové nožnice na nechty, 1 x nožnice na kožičku, 1 x nerezová pinzeta so šikmým zakončením, 1 x zafírový pilník na nechty
  • nožnice sú mimoriadnej kvality, sú vyrobené z nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou (R SAT.) s presným stredovým skrutkou a sú zahnuté
  • pinzeta je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s matnou povrchovou úpravou (R SAT.), veľkosti 3,5 "so šikmým zakončením a je veľmi presne zabrúsená
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 799 016
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Stredné ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?