Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Protišmykový krúžok Grip Ring

Univerzálny silikónový krúžok vhodný na väčšie typy akumulátorových strojčekov Wahl, Moser a Ermilla Čítať viac ..
€ 6.00 s DPH
€ 5.00 bez DPH
Univerzálny silikónový krúžok vhodný na väčšie typy akumulátorových strojčekov Wahl, Moser a Ermilla Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 6.00
€ 5.00 bez DPH

Protišmykový krúžok Grip Ring

Protišmykový krúžok Grip Ring 0091-5040

  • univerzálny silikónový krúžok vhodný na všetky typy väčších (nie kontúrovacia) akumulátorových strojčekov Wahl, Moser a Ermilla
  • farby: čierny, zelený, ružový

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Kód: 0091-5040
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?