Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kadernícke nožnice DOVO 20 706 Catch Cut - 7"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 20 706 R SAT. - Catch Cut. Nerezové, kované. Veľkosť 7 ". Gumený doraz medzi okami. Snímateľná opierka prsta. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 160.00 s DPH
€ 133.33 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 20 706 R SAT. - Catch Cut. Nerezové, kované. Veľkosť 7 ". Gumený doraz medzi okami. Snímateľná opierka prsta. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 160.00
€ 133.33 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 20 706 Catch Cut - 7"

Nožnice DOVO Solingen - Catch Cut sú kované z nerezovej ocele a sú vyrobené z jedinečnej originálnej solingenskej ocele. Nožnice majú povrchovú úpravu matného (satinovaného) nerezu s označením R SAT., čo im dodáva elegantný vzhľad. Nožnice majú ostrie s mikroozubením pre presné a hladké strihanie. Celková dĺžka nožníc je 7". Nožnice majú gumový doraz medzi okami pre väčší komfort pri práci a snímateľnú opierku prsta pre ešte väčšiu ergonómiu. Výrobca týchto nožníc je DOVO Solingen, originálny Solingen z Nemecka, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 20 706 R SAT. - Catch Cut

  • nerezové, celokovové, kované - vyrobené z jedinečnej originálnej solingenskej ocele
  • povrchová úprava: matný (satinovaný) nerez (R SAT.)
  • ostrie s mikroozubením
  • celková dĺžka nožníc - 7 "
  • gumový doraz medzi okami
  • snímateľná opierka prsta
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 20 706
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Typ nůžek
S mikroozubením ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?