Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 27.1.

Manikúra DOVO Solingen 1042 016

Excelentné manikúra DOVO Solingen 1042 016 R SAT. z byvolej a jačie kože. Sada obsahuje nerezové nožnice, pilník a pinzetu. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 171.97 s DPH
€ 143.31 bez DPH
Excelentné manikúra DOVO Solingen 1042 016 R SAT. z byvolej a jačie kože. Sada obsahuje nerezové nožnice, pilník a pinzetu. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 171.97
€ 143.31 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 1042 016

Manikúra DOVO Solingen 1042 016 R SAT.

  • excelentný pánska manikúra z dvoch veľmi kvalitných kožou - vnútorný byvolej kože v hnedom prevedení teracota s vylisovaným logom firmy DOVO Solingen, vonkajšie kože himalajský ako v čiernej farbe, zatváranie na magnetickú patentku
  • obsah: 1 x celokovové, nerezové nožnice na nechty DOVOLANZA - matný povrch (R SAT.), zahnuté s mikroozubením na jednom ostrie as veľkými okami, 1 x kovový, nerezový pilník na nechty, 1 x nerezová pinzeta rozšírená so šikmým zakončením as precízne zabrúsenými plôškami, veľkosť 3.5 "
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 1042 016
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Malé ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?