Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 22.7.

Kliešte DOVO Solingen 126 5516 HAPTIKOS

Vysoko kvalitné profesionálne kliešte na nechty DOVO Solingen 125 5516 R SAT. - HAPTIKOS v matnom nereze. Veľkosť 5,5 ". Listová pružina. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 142.00 s DPH
€ 118.33 bez DPH
Vysoko kvalitné profesionálne kliešte na nechty DOVO Solingen 125 5516 R SAT. - HAPTIKOS v matnom nereze. Veľkosť 5,5 ". Listová pružina. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 142.00
€ 118.33 bez DPH

Kliešte DOVO Solingen 126 5516 HAPTIKOS

Profesionálne kliešte na nechty DOVO Solingen 125 5516 R SAT. - HAPTIKOS

  • špičková kvalita - precízne prevedenie
  • materiál: nerezová solingenskej oceľ - sú vhodné do sterilizátorov
  • presné, pevné a veľmi ostré čeľuste, veľmi presná špička
  • veľkosť: 5,5 "
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)
  • jedinečný dizajn (Design Center Stuttgart) s maximálnym dôrazom na funkčnosť
  • listové pružiny, zakončená špec. plastovou koncovkou - prevedenie vhodné do sterilizátorov
  • rozšírená držadlá pre ľahšie a pohodlnejšie úchop a pre možnosť vývoja väčšiu strihací sily - obzvášť vhodné pre profesionálne každodennú prácu
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 126 5516
Výrobca DOVO Solingen
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?