Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Kefa KELLER 008 25 40

€ 19.18
€ 15.98 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 008 25 40
Výrobca Keller Bürsten
Kvalitné kefa na vlasy Keller z výberového olivového dreva a pravých diviačích štetín. Rozmery sú 175 x 50 mm. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Kvalitné kefa na vlasy KELLER 008 25 40 - Oliva

  • excelentný kefa na vlasy rady EXCLUSIVE-Line
  • pravé olivové drevo s veľmi peknou štruktúrou (olivové drevo sa radí k najtvrdším drevám na svete a v Európe sa nenachádza žiadne iné drevo s porovnateľnou tvrdosťou. Firma KELLER používa olivové drevo na výrobu kief až vtedy, keď je strom na konci svojho života a nerodí už žiadne plody - ide tak o mimoriadnej cenné a pre kvalitu výrobku veľmi vhodné drevo)
  • veľkosť: 175 x 50 mm
  • veľmi jemný a šetrný k vlasom
  • pravé výberové diviačie štetiny v 7 radoch - pevne upevnené priamo na tele kefy
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Materiál
S prírodnými štetinami ÁNO
Produktová řada
Exclusive-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?