Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 27.6.

Kefa KELLER 127 25 40

€ 28.78
€ 23.98 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 127 25 40
Výrobca Keller Bürsten
Excelentná kefa na vlasy Keller 127 25 40 rady Exclusive - Line z pravého olivového dreva a výberových diviačích štetín na pneumatickom vankúšika. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Veľmi kvalitné kefa na vlasy KELLER 127 25 40 - Oliva

  • excelentný kefa na vlasy rady EXCLUSIVE-Line
  • pravé olivové drevo s veľmi peknou štruktúrou (olivové drevo sa radí k najtvrdším drevám na svete a v Európe sa nenachádza žiadne iné drevo s porovnateľnou tvrdosťou. Firma KELLER používa olivové drevo na výrobu kief až vtedy, keď je strom na konci svojho života a nerodí už žiadne plody - ide tak o mimoriadnej cenné a pre kvalitu výrobku veľmi vhodné drevo)
  • veľkosť: 205 x 38 mm
  • veľmi jemný a šetrný k vlasom
  • pravé výberové kančí štetiny na pneumatickom vankúšiku
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Materiál
S prírodnými štetinami ÁNO
Produktová řada
Exclusive-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?