Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

Kefa do kúpeľne KELLER 1802502

Chcete niečo naozaj výnimočné? Potom pozeráte správne! Luxusné kefa z olivového dreva s odnímateľným dlhým držadlom a svetlými prírodnými štetinami. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 46.00 s DPH
€ 38.33 bez DPH
Chcete niečo naozaj výnimočné? Potom pozeráte správne! Luxusné kefa z olivového dreva s odnímateľným dlhým držadlom a svetlými prírodnými štetinami. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 46.00
€ 38.33 bez DPH

Kefa do kúpeľne KELLER 1802502

Veľmi kvalitné masážna kefa do kúpeľne KELLER 180 25 02 - Exclusive

Chcete pozdvihnúť vybavenia kúpeľne na úplne novú úroveň? Radi sa vraciate k rokmi prevereným materiálom a spracovaním? Práve toto spĺňa exluzívne masážna kefa 180 25 02 od nemeckej značky KELLER Bürsten - firma, ktorá sa zaoberá výrobou kief takmer 150 rokov a spája tak historické skúsenosti aj požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí.

Tento vysoko kvalitný kefa je z výberového olivového dreva s krásnou štruktúrou. Olivové drevo sa radí k najtvrdším drevám na svete a v Európe sa nenachádza žiadne iné drevo s porovnateľnou tvrdosťou. Firma KELLER používa olivové drevo na výrobu kief až vtedy, keď je strom na konci svojho života a nerodí už žiadne plody - ide tak o mimoriadnej cenné a pre kvalitu výrobku veľmi vhodné drevo. Kefa je osadený svetlými a pevnými prírodnými štetinami a elastickým popruhom. Držadlo s dĺžkou 40 cm príjemne padne do ruky. Tento výrobok je stvorený na umývanie a jemnú masáž tela.

Kľúčové vlastnosti:

  • excelentný kefa z olivového dreva s odnímateľným dlhým držadlom
  • svetlé a pevné prírodné štetiny (výberová kvalita) as popruhom radu EXCLUSIVE LINE - CARE & WELLNESS
  • vhodný na umývanie a jemnú masáž
  • materiál: veľmi kvalitná olivové drevo
  • dĺžka: 40 cm
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

Kód: 180 25 02
Výrobca Keller Bürsten
Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Do kúpeľne ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Produktová řada
Exclusive-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?