Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Kefa KELLER TL 182 30 32

€ 40.47
€ 33.73 bez DPH
Cena pre registrovaných € 35.53
Dostupnosť: Skladom
Kód: 182 30 32
Výrobca Keller Bürsten
Vysoko kvalitný telový masážna kefa do kúpeľne KELLER 182 30 32 Thermo Line z TMT dreva a svetlými prírodnými štetinami a dlhou rukoväťou. Čítať viac ..

Vysoko kvalitný telový masážna kefa do kúpeľne KELLER 182 30 32 Thermo Line

Chcete pozdvihnúť vybavenia kúpeľne na úplne novú úroveň? Radi sa vraciate k rokmi prevereným materiálom a spracovaním? Práve toto spĺňa exluzívne masážna kefa 182 30 32 od nemeckej značky KELLER Bürsten - firma, ktorá sa zaoberá výrobou kief takmer 150 rokov a spája tak historické skúsenosti aj požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí.

Tento vysoko kvalitný kefa je vyrobený špeciálnou technológiou Thermo Line - ide o teplom modifikované drevo (TMT = Thermally modified timber), tj, drevo u ktorého vplyvom vysokej teploty dôjde k zmene jeho vlastností. Tento proces mení prirodzené vlastnosti tak, že sa niekedy takto upravené drevo označuje ako "domáci tropické drevo". V kontrolovanej atmosfére špeciálnej komory je drevo vystavené teplote okolo 250 ° C a určitej vlhkosti. Pôsobením tepla a vlhkosti dochádza ku karamelizáciu kryštálov cukru, obsiahnutých vo vnútri dreva. Mení sa tak bunková štruktúra dreva. Vďaka tomu získava drevo nové vlastnosti, ako je znížená schopnosť prijímať vodu - je oveľa viac vodeodolné, má dlhšiu životnosť, získava tiež odolnosť proti plesniam, hubám a proti hmyzu. Zároveň drevo dostáva unikátny tmavý odtieň so zachovanou kresbou dreva a to ako na povrchu, tak i vo vnútri dreva. Tento proces je čisto tepelného rázu bez pridaných chemických látok!

Kefa má oválny tvar a je osadený prírodnými svetlými štetinami v deviatich radoch. Rukoväť s dĺžkou 42 cm príjemne padne do ruky a je tiež vybavená okom na zavesenie v kúpeľni.

Kľúčové vlastnosti:

  • krásne spracovanie
  • plochý oválna kefa do kúpeľne radu Thermo Line
  • s rukoväťou a okom na zavesenie
  • svetlé, prírodné štetiny v deviatich radoch
  • dĺžka 420 mm
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Použití kartáče
Do kúpeľne ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Produktová řada
Thermo-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?