Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kefa KELLER TL 200 30 32

Kvalitné oválny masážna kefa KELLER 200 30 32 Thermo Line z TMT dreva so svetlými prírodnými štetinami a bavlneným popruhom Čítať viac ..
€ 27.00 s DPH
€ 22.50 bez DPH
Kvalitné oválny masážna kefa KELLER 200 30 32 Thermo Line z TMT dreva so svetlými prírodnými štetinami a bavlneným popruhom Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 27.00
€ 22.50 bez DPH

Kefa KELLER TL 200 30 32

Kvalitné masážna kefa KELLER 200 30 32 Thermo Line

  • plochý oválny masážna kefa radu Thermo Line
  • pevné, svetlé, prírodné štetiny v deviatich radoch
  • bavlnený popruh
  • rozmery: 135 x 70 mm

Čo znamená Thermo Line?

Ide o teplom modifikované drevo (TMT = Thermally modofoed timber), tj, drevo u ktorého vplyvom vysokej teploty dôjde ku změmě jeho vlastností. Tento proces Memi prirodzené vlastnosti tak, že sa niekedy takto upravené drevo označuje ako "domáci tropické drevo".

V kontrolovanej atmosfére špeciálnej komory je drevo vystavené teplote okolo 250 ° C a určitej vlhkosti. Pôsobením tepla a vlhkosti dochádza ku karamelizáciu kryštálov cukru, obsiahnutých vo vnútri dreva. Mení sa tak bunková štruktúra dreva. Vďaka tomu získava drevo nové vlastnosti, ako je znížená schopnosť prijímať vodu - je oveľa viac vodeodolné, má dlhšiu životnosť, získava tiež odolnosť proti plesniam, hubám a proti hmyzu. Zároveň drevo dostáva unikátny tmavý odtieň so zachovanou kresbou dreva a to ako na povrchu, tak i vo vnútri dreva. Tento proces je čisto tepelného rázu bez pridaných chemických látok! Z takto upraveného dreva vyrába firma KELLERBÜRSTEN veľmi kvalitné kefy s vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré sú veľmi odolné, hygienické a pritom sú vyrobené iba z čistých prírodných surovín, bez chemických látok a zachovávajú si prirodzený a pritom elegantný a jedinečný vzhľad.

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

     

Kód: 200 30 32
Výrobca Keller Bürsten
Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Do kúpeľne ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Produktová řada
Thermo-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?