Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Kefa na vlasy KELLER - EXCLUSIVE 125 06 80

€ 24.87
€ 20.73 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 125 06 80
Výrobca Keller Bürsten
Kvalitné kefa na vlasy KELLER Exclusive 125 06 80 (stredne veľký) z bukového dreva s čiernym lakom as pravými štetinami z diviaka. Čítať viac ..

Kvalitné kefa na vlasy KELLER Exclusive 125 06 80 (stredne veľký)

  • plochý drevený kefa strednej veľkosti
  • z výberového bukového dreva, čierno lakovaný
  • rad EXCLUSIVE - LINE
  • pravej prírodnej veľmi jemné diviačie štetiny na pneumatickom vankúšiku kombinované s j emnými nylonovými štipce so zaguľatenými končeky pre účinné, ale veľmi šetrné pročesávání- veľmi dobre prečesáva až k pokožke a tým aj masíruje a súčasne stimuluje vlasové korienky
  • rozmery: 220 x 63 mm
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Materiál
S prírodnými štetinami ÁNO
Produktová řada
Exclusive-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?